-
Julegåvedugnad
Frivilligsentralen samlar inn julegåver til born på Vang mottakssenter og Vang læringssenter. Vil du bidra?
Frivilligsentralen feirar 10 års-jubileum!
Det er 10 år sidan Vang frivilligsentral opna. Mykje har skjedd sidan den gong, og det lyt feirast; vi inviterer til jubileumsfest måndag 20. mars kl 19 på Vang folkebibliotek!Det blir eit kort program først, med litt tilbakeblikk og frampeik. Vangskoret set feststemninga med eit par songar, og vi får ei helsing frå vår aller første styreleiar Carl Philip Weisser saman med noverande styreleiar Kari Hagaseth.
Etterpå inviterer vi gjestane til å gå rundt i lokalet og prate med representantar for våre ulike aktivitetar. Du kan høyre meir om BUA, middagsgjengen, øvingskøyring, språktrening, aktive saman, foreningsportalen og samarbeidet med biblioteket, og i galleriet kan du sjå bilete frå 10 års drift. Det blir sjølvsagt jubileumskaker, og forhåpentlegvis mange trivelege folk å prate med.
Velkomen til jubileumsfest!
Del på:
-
Seniortreff i Vang frå januar 2026
Etter initiativ frå eldrerådet og fleire eldsjeler, har arbeidsgruppa Levande lokalsamfunn gleda av å ønske velkomen til Seniortreff på Vangsheimen frå januar 2026!
-
Nominer årets positive vangsgjelding!
Tradisjonen tru vil ordføraren dele ut positivprisen på bokkvelden på Vang folkebibliotek onsdag 3. desember. No kan du nominere din kandidat!
-
Vel blåst TV-aksjon
Tusen takk til alle som har engasjert seg i årets TV-aksjon!!!
-
TV-aksjonen 2025 - Saman opner vi dører
Årets TV-aksjon går til Atlas-alliansen og handlar om å opne dører for funksjonshemma som lever i krig og fattigdom. Du kan engasjere deg i aksjonen i Vang på mange ulike måtar!