Kontakt / info

Telefon:
61 36 94 25
46 81 64 73

Postadresse:
Tyinvegen 5151
2975 Vang i Valdres

Epost-adresse:
frivilligsentralen@vang.kommune.no

Ope:

måndag, tysdag og onsdag frå 11:00 til 15:00


Sentralen er eigd av Vang kommune,  og organisert under etat for oppvekst, kultur og integrering. Marte Tangen er tilsett som dagleg leiar. Vi er samlokalisert med biblioteket på Vangstunet, og du er hjarteleg velkomen innom for ein prat. Marte blir veldig glad om du har idéar, tips eller tankar om kva frivilligsentralen kan drive med!

marte

Styret for 2018:

Ragni Havro Almenning (styreleiar)
ragni.almenning@gmail.com
93022427
Erik Martinsen Dalåker (nestleiar)erik.martinsen.dalaker@vang.kommune.no41409798
Leif Hjalmar Søndrolleif.hjalmar.sondrol@vang.kommune.no90187690
Kari Hagaseth
hagaseth_vang@hotmail.com
98857553
Hallgrim Rogn hallgrim@vangivaldres.no41222769
Gerd Markenhmarken@online.no
97654892
Kedawi Meresie Siumqedawim@yahoo.com
94714846
Laila Otervik (vara)
laotervik@gmail.com
41527364

 

Under ser de styret i 2016


2018 © Vang frivilligsentral