Lag og foreiningar

Det er over 40 frivillige lag i Vang, frivilligsentralen prøver å halde oversikt over kven som er kontaktperson til ein kvar tid. Ta kontakt om du ser noko som ikkje stemmer.


Lag

Kontaktperson

Epost

Telefon

Bøaflata velforeningMimoza Zogaj mimoza_83@hotmail.com 
F.K VangHaakon Wahlquistfkvangivaldres@gmail.com98625180
Fjellblom IdrettslagHallgrim Rognhallgrim.rogn@gmail.com41222769
Fjellblom musikklagJon Eggeneggenj@online.no90186731
Grindaheim Røde Kors hjelpekorpsBjørn Olav Søndrolbjornolav81@outlook.com99690783
Grindaheim Røde korps besøkstenesteInga Bøeinga-vang@hotmail.no
91194917
Høre mannskorOve Trøenove.troen61@gmail.com97023369
Høre og Ryfoss idrettslagKristoffer Kvienkristoffer@kvien.no95234382
Høre Røde KorsElin Evensen Fjellvangelinfjellvang@hotmail.com95122051
Jotun fotoklubbSidsel Offergård Jevne
sojevne@gmail.com
97177914
Jotunheimen idrettslagStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
47650186
Laget for funksjonshemma i VangSigrun Lerholsigrun.lerhol@hotmail.com48179192 
Purkeryggen KøllekrinsHåkon Berg Sundethaasu@online.no90530984
Ryfoss velStein Inge Sæternes
saeternes@gmail.com995 51 871
Skjold 4HStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
47650186
Torpe aktivitetHelge Søndrolboye.thorpe@n2u.no48100524
Torsheim grendehusElisabeth Hålienehaalie@gmail.com99090013
Valdreskvelven spel- og dansarlag
Jørgen Andrisson Kvam

jorankva@gmail.com

45416782  

ValdresspeletRagnhild Lundronnie.lund@gmail.com
97037032
Vang alpingruppeLeif Øyvind Solemsli
leif.oyvind.solemsli@intersport.no
92219444
Vang bonde- og småbrukarlagKjell Anders Haugenelin.romyhr.haugen@n2u.no41331618
Vang bondelag

Gunnar Belsheim

gunnar.belsheim@gmail.com

97474248

Vang bridgelagOdd Harald Nordsveen 99235885
Vang bygdekvinnelagGuro Råheim Kvamgurokvam@bbnett.no61367137
Vang historielagTore Hovda tore.hovda@bbnett.no95050882 
Vang husflidslagKari Hagaseth
vanghusflidslag@gmail.com
98857553
Vang idrettslagHanne Tveitpost@vang-il.no41426620
Vang internasjonale kulturgruppeÅsta Brennaasta.brenna@vang.kommune.no92864607
Vang jeger- og fiskarlagThorstein Nøkleby
thorstein@matvraket.no
91324024
Vang klatreklubb
Linda Jevne
post.vangklatreklubb@gmail.com 
98483818
Vang miniatyr og pistolklubbIvar Johnny Søndrolivarsond@gmail.com97523408
Vang misjonsforeningMay Karin Bendiksenalistairpeters.1946@gmail.com
61367248
Vang mållagNils Rognnils.rogn@n2u.no
97601655
Vang pensjonistlagGerd Marken hmarken@online.no97654892
Vang RevmatikerforeningOla Grøvolgrov@epost.no90632380
Vang seniordansIngebjørg Wigdel
ingebjorg@wigdel.com
91780138
Vang skule og ungdomskorps
Ingvild Oldre
vangskuleogungdomskorps@gmail.com
90852813
Vang søndagsskuleIngunn Hommedalinghomm2@gmail.com            90928355
VangskoretJon Heimlid
joheimlid@hotmail.no
91587952
Vang skyttarlagOle Martin Jægersborgolemjaeger@gmail.com92061714
Vang turlag
Dagny Britt Frøyenpost@vangturlag.org / dagny.britt@gmail.com90945485
Vang økologiske innkjøpslagRagnhild Birkelandragnhildebirkeland@gmail.com
45245920
Vi menn i Vang


Åsvang 4HErik Kvamerikkvam02@gmail.com
40456674




Kommunale lag og råd:

Vang idrettsrådLinda Jevne
lindajevne@hotmail.com    
 98483818
Vang kommunale kunstutvalMarianne Isachsenmarianne.isachsen@gmail.com
90846924
Vang musikkrådIngrid Thorpeingridthorpe@live.no
 97086300
Vang ungdomsrådAnders Karlsen
 
Vang eldrerådGerd Marken


2020 © Vang frivilligsentral