Lag og foreiningar


Det er over 40 frivillige lag i Vang, frivilligsentralen prøver å halde oversikt over kven som er kontaktperson til ein kvar tid. Ta kontakt om du ser noko som ikkje stemmer.


Lag

Kontaktperson

Epost

Telefon

    
Bøaflata velforeningMimoza Shaha Zogaj  
F.K VangRandi Sandhaugofkvangivaldres@gmail.com 91626137
Fjellblom IdrettslagTerje Karlsenteka2@frisurf.no 97582329
Fjellblom musikklagJon Eggeneggenj@online.no 90186731
Grindaheim Røde KorsBjørn Olav Søndrolbjornolav81@outlook.com 99690783
Høre mannskorOve Trøenove.troen61@gmail.com 97023369
Høre og Ryfoss idrettslagKristoffer Kvienkristoffer@kvien.no 95234382
Høre Røde KorsElin Evensen Fjellvangelinfjellvang@hotmail.com 95122051
Jotunheimen idrettslagStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
 47650186
Laget for funksjonshemma i VangSigrun Lerholsigrun.lerhol@hotmail.com 48179192 
Purkeryggen KøllekrinsHåkon Berg Sundethaasu@online.no 90530984
Ryfoss velTorunn Mørk torunmrk@bbnett.no 99734255
Skjold 4HStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
 47650186
Torpe aktivitetssenter   
Torsheim grendehusElisabeth Hålienehaalie@gmail.com 99090013
Valdreskvelven spel- og dansarlag
Jørgen Andrisson Kvam

jorankva@gmail.com

45416782  

Vang alpingruppeTone Hille tone.hille12@gmail.com 41636465
Vang bonde- og småbrukarlagKjell Anders Haugenelin.romyhr.haugen@n2u.no 41331618
Vang bondelag

Gunnar Belsheim

gunnar.belsheim@gmail.com

 97474248

Vang bridgelagOdd Harald Nordsveen  99235885
Vang bygdekvinnelagGuro Råheim Kvamgurokvam@bbnett.no 61367137
Vang historielagTore Hovda tore.hovda@bbnett.no 95050882 
Vang husflidslagKari Hagaseth
vanghusflidslag@gmail.com
 98857553
Vang idrettslagUnni Sandsengenunnis2009@live.no 95089302
Vang internasjonale kulturgruppeÅsta Brennaasta.brenna@vang.kommune.no 92864607
Vang jeger- og fiskarlagPål Knutspalknuts@gmail.com 99105872
Vang klatreklubbKnut Lerholfarmerknut@hotmail.com 97181129
Vang miniatyr og pistolklubbIvar Johnny Søndrolivarsond@gmail.com 97523408
Vang misjonsforeningMay Karin Bendiksenalistairpeters@hotmail.com 61367248
Vang mållagBjørg Lerholblerhol@online.no 95220576
Vang pensjonistlagGerd Marken hmarken@online.no 97654892
Vang RevmatikerforeningOla Grøvolgrov@epost.no 90632380
Vang seniordansIngebjørg Wigdel
ingebjorg@wigdel.com
 91780138
Vang skule og ungdomskorps
Ingvild Oldre
vangskuleogungdomskorps@gmail.com
90852813
Vang skyttarlagOle Martin Jægersborgolemjaeger@gmail.com 92061714
Vang turlag

post@vangturlag.org
Vi menn i Vang


Åsvang 4HNils Arne Thorpenils.arne@thorpe.no



Kommunale lag:

Vang idrettsrådUnni Sandsengenunnis2009@live.no
 95089302
Vang kommunale kunstutvalMarianne Isachsenmarianne.isachsen@gmail.com
90846924
Vang musikkrådIngrid Thorpeingridthorpe@live.no
 97086300
Vang ungdomsråd Anders Karlsen
 
2018 © Vang frivilligsentral