Lag og foreiningar

Det er over 40 frivillige lag i Vang, frivilligsentralen prøver å halde oversikt over kven som er kontaktperson til ein kvar tid. Ta kontakt om du ser noko som ikkje stemmer.



Lag

Kontaktperson

Epost

Telefon

Bøaflata velforeningMimoza Shaha Zogaj  
F.K VangLene Johanson fkvangivaldres@gmail.com95493550
Fjellblom IdrettslagHallgrim Rognhallgrim.rogn@gmail.com41222769
Fjellblom musikklagJon Eggeneggenj@online.no90186731
Grindaheim Røde Kors hjelpekorpsBjørn Olav Søndrolbjornolav81@outlook.com99690783
Grindaheim Røde korps besøkstenesteInga Bøeinga-vang@hotmail.no
91194917
Høre mannskorOve Trøenove.troen61@gmail.com97023369
Høre og Ryfoss idrettslagKristoffer Kvienkristoffer@kvien.no95234382
Høre Røde KorsElin Evensen Fjellvangelinfjellvang@hotmail.com95122051
Jotun fotoklubbOddvin Almenningoddvin.almenning@gmail.com

Jotunheimen idrettslagStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
47650186
Laget for funksjonshemma i VangSigrun Lerholsigrun.lerhol@hotmail.com48179192 
Purkeryggen KøllekrinsHåkon Berg Sundethaasu@online.no90530984
Ryfoss velStein Inge Sæternes
saeternes@gmail.com995 51 871
Skjold 4HStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
47650186
Torpe aktivitetssenter   
Torsheim grendehusElisabeth Hålienehaalie@gmail.com99090013
Valdreskvelven spel- og dansarlag
Jørgen Andrisson Kvam

jorankva@gmail.com

45416782  

ValdresspeletRagnhild Lundronnie.lund@gmail.com
97037032
Vang alpingruppeLeif Øyvind Solemsli


Vang bonde- og småbrukarlagKjell Anders Haugenelin.romyhr.haugen@n2u.no41331618
Vang bondelag

Gunnar Belsheim

gunnar.belsheim@gmail.com

97474248

Vang bridgelagOdd Harald Nordsveen 99235885
Vang bygdekvinnelagGuro Råheim Kvamgurokvam@bbnett.no61367137
Vang historielagTore Hovda tore.hovda@bbnett.no95050882 
Vang husflidslagKari Hagaseth
vanghusflidslag@gmail.com
98857553
Vang idrettslagHanne Tveitpost@vang-il.no41426620
Vang internasjonale kulturgruppeÅsta Brennaasta.brenna@vang.kommune.no92864607
Vang jeger- og fiskarlagThorstein Nøkleby
thorstein@matvraket.no
91324024
Vang klatreklubb
Linda Jevne
post.vangklatreklubb@gmail.com 
98483818
Vang miniatyr og pistolklubbIvar Johnny Søndrolivarsond@gmail.com97523408
Vang misjonsforeningMay Karin Bendiksenalistairpeters@hotmail.com61367248
Vang mållagNils Rognnils.rogn@n2u.no
97601655
Vang pensjonistlagGerd Marken hmarken@online.no97654892
Vang RevmatikerforeningOla Grøvolgrov@epost.no90632380
Vang seniordansIngebjørg Wigdel
ingebjorg@wigdel.com
91780138
Vang skule og ungdomskorps
Ingvild Oldre
vangskuleogungdomskorps@gmail.com
90852813
VangskoretJon Heimlid
joheimlid@hotmail.no
91587952
Vang skyttarlagOle Martin Jægersborgolemjaeger@gmail.com92061714
Vang turlag
Dagny Britt Frøyenpost@vangturlag.org / dagny.britt@gmail.com90945485
Vang økologiske innkjøpslagRagnhild Birkelandragnhildebirkeland@gmail.com
45245920
Vi menn i Vang


Åsvang 4HErik Kvamerikkvam02@gmail.com
40456674




Kommunale lag:

Vang idrettsrådUnni Sandsengenunnis2009@live.no
 95089302
Vang kommunale kunstutvalMarianne Isachsenmarianne.isachsen@gmail.com
90846924
Vang musikkrådIngrid Thorpeingridthorpe@live.no
 97086300
Vang ungdomsrådAnders Karlsen
 
2020 © Vang frivilligsentral