Lag og foreiningar

Det er over 40 frivillige lag i Vang, frivilligsentralen prøver å halde oversikt over kven som er kontaktperson til ein kvar tid. Ta kontakt om du ser noko som ikkje stemmer.



Lag

Kontaktperson

Epost

Telefon

Bøaflata velforeningMimoza Shaha Zogaj  
F.K VangLene Johanson fkvangivaldres@gmail.com 95493550
Fjellblom IdrettslagHallgrim Rognhallgrim.rogn@gmail.com 41222769
Fjellblom musikklagJon Eggeneggenj@online.no 90186731
Grindaheim Røde Kors hjelpekorpsBjørn Olav Søndrolbjornolav81@outlook.com 99690783
Grindaheim Røde korps besøkstenesteInga Bøeinga-vang@hotmail.no
91194917
Høre mannskorOve Trøenove.troen61@gmail.com 97023369
Høre og Ryfoss idrettslagKristoffer Kvienkristoffer@kvien.no 95234382
Høre Røde KorsElin Evensen Fjellvangelinfjellvang@hotmail.com 95122051
Jotun fotoklubbOddvin Almenningoddvin.almenning@gmail.com

Jotunheimen idrettslagStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
 47650186
Laget for funksjonshemma i VangSigrun Lerholsigrun.lerhol@hotmail.com 48179192 
Purkeryggen KøllekrinsHåkon Berg Sundethaasu@online.no 90530984
Ryfoss velStein Inge Sæternes
saeternes@gmail.com 995 51 871
Skjold 4HStian Hjellemarkengaldeberg@live.no
 47650186
Torpe aktivitetssenter   
Torsheim grendehusElisabeth Hålienehaalie@gmail.com 99090013
Valdreskvelven spel- og dansarlag
Jørgen Andrisson Kvam

jorankva@gmail.com

45416782  

Vang alpingruppeLeif Øyvind Solemsli


Vang bonde- og småbrukarlagKjell Anders Haugenelin.romyhr.haugen@n2u.no 41331618
Vang bondelag

Gunnar Belsheim

gunnar.belsheim@gmail.com

 97474248

Vang bridgelagOdd Harald Nordsveen  99235885
Vang bygdekvinnelagGuro Råheim Kvamgurokvam@bbnett.no 61367137
Vang historielagTore Hovda tore.hovda@bbnett.no 95050882 
Vang husflidslagKari Hagaseth
vanghusflidslag@gmail.com
 98857553
Vang idrettslagHanne Tveitpost@vang-il.no 41426620
Vang internasjonale kulturgruppeÅsta Brennaasta.brenna@vang.kommune.no 92864607
Vang jeger- og fiskarlagThorstein Nøkleby
thorstein@matvraket.no
 91324024
Vang klatreklubb
Linda Jevne
post.vangklatreklubb@gmail.com 
98483818
Vang miniatyr og pistolklubbIvar Johnny Søndrolivarsond@gmail.com 97523408
Vang misjonsforeningMay Karin Bendiksenalistairpeters@hotmail.com 61367248
Vang mållagNils Rognnils.rogn@n2u.no
97601655
Vang pensjonistlagGerd Marken hmarken@online.no 97654892
Vang RevmatikerforeningOla Grøvolgrov@epost.no 90632380
Vang seniordansIngebjørg Wigdel
ingebjorg@wigdel.com
 91780138
Vang skule og ungdomskorps
Ingvild Oldre
vangskuleogungdomskorps@gmail.com
90852813
VangskoretJon Heimlid
joheimlid@hotmail.no
915 87 952
Vang skyttarlagOle Martin Jægersborgolemjaeger@gmail.com92061714
Vang turlag
Dagny Britt Frøyenpost@vangturlag.org / dagny.britt@gmail.com90945485
Vi menn i Vang


Åsvang 4HOle Øyvind Rømyhr Haugenole.oyvind.romyhr.haugen@gmail.com90576385




Kommunale lag:

Vang idrettsrådUnni Sandsengenunnis2009@live.no
 95089302
Vang kommunale kunstutvalMarianne Isachsenmarianne.isachsen@gmail.com
90846924
Vang musikkrådIngrid Thorpeingridthorpe@live.no
 97086300
Vang ungdomsrådAnders Karlsen
 
2020 © Vang frivilligsentral